Przedszkole Pieczewo i okolice

Ekologiczne przedszkole Nagórki, Jaroty - Akademia Smyka

przedszkole prywatne olsztyn stary
przedszkole jaroty nagórki pieczewo

Akademia Smyka – Olsztyn przedszkole prywatne jest otwarta na nabór dzieci! Jeśli wychowujesz dziecko w okolicach Pieczewa, Jarot lub Nagórek to już teraz możesz je zapisać do naszego przedszkola.

Warto dodać, że możemy Twojemu dziecku zaoferować wiele przeróżnych form spędzania czasu. Przeprowadzamy eksperymenty, organizujemy warsztaty, także uczymy dzieci jak dbać o naszą planetę np.: poprzez segregację odpadów. Chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do zakładki o nas. Odsyłacz do tej zakładki znajduje się w menu na górze strony. Zapraszamy do sprawdzenia tych informacji.

Nie tylko przedszkole Pieczewo – Jaroty, Nagórki

Masz może jakieś dodatkowe pytania? Chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat naszego przedszkola z Pieczewa? Skontaktuj się z nami przez nr telefonu lub adres e-mail podany poniżej. Przekonaj się co oferujemy dla dzieci mieszkających właśnie w tych okolicach. Zapraszamy do sprawdzenia naszej witryny w całości, a jeśli interesuje Cię coś więcej możesz z nami się skontaktować telefonicznie lub mailowo – dane do kontaktu są przedstawione poniżej. Pozdrawiamy serdecznie!

przedszkole jaroty nagórki pieczewo
przedszkole prywatne olsztyn stary

ADRES

ul. Janowicza 8A, 10-692 Olsztyn

TELEFON

DYREKCJA +48 513 734 948
PLACÓWKA +48 730 519 468

E-MAIL

akademia_smyka@onet.eu

GODZINY PRACY

06:30 - 17:30

przedszkole prywatne olsztyn stary