Przedszkole Jaroty, Nagórki, Pieczewo

Ekologiczne przedszkole Pieczewo, Nagórki, Jaroty - Akademia Smyka

przedszkole prywatne olsztyn stary

Akademia Smyka, czyli przedszkole z Jarot, Nagórek i Pieczewa

Akademia Smyka – Olsztyn przedszkole prywatne jest otwarta na nabór dzieci! Jeśli wychowujesz dziecko w okolicach Pieczewa, Jarot lub Nagórek to już teraz możesz je zapisać do naszego przedszkola.

Coś więcej o naszym przedszkolu Pieczewo

Warto dodać, że w naszym przedszkolu Nagórki przeprowadzamy eksperymenty, organizujemy warsztaty, , a także uczymy dzieci jak dbać o naszą planetę poprzez segregację odpadów. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym przedszkolu Jaorty – przejdź do zakładki o nas. Odsyłacz do tej zakładki znajduje się w menu na górze strony. Zapraszamy do sprawdzenia tych informacji.
przedszkole jaroty nagórki pieczewo

Przedszkole Pieczewo – dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o przedszkolu z Pieczewa. Masz może jakieś pytania? Chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat naszego przedszkola? Skontaktuj się z nami przez nr telefonu lub adres e-mail podany poniżej. Przekonaj się co oferujemy dla dzieci mieszkających w Pieczewie i okolicach.

Nie tylko przedszkole Pieczewo – Jaroty, Nagórki

Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej strony przedszkola Jaroty i Nagórki, a jeśli interesuje Cię coś więcej możesz z nami się skontaktować. Jesteśmy bardzo otwarci na kotnakt. Podkreślamy, że ważne jest, by dziecko mogło rozwijać się, więc należy w pełni wykorzystać dziecięcy okres. W tym czasie mózg bardzo szybko przyswaja wiedzę. Jednocześnie nie można jednak zapomnieć o przyjemnościach. Pozdrawiamy serdecznie!
przedszkole prywatne olsztyn stary

ADRES

ul. Janowicza 8A, 10-692 Olsztyn

TELEFON

DYREKCJA +48 513 734 948
PLACÓWKA +48 730 519 468

E-MAIL

akademia_smyka@onet.eu

GODZINY PRACY

06:30 - 17:30

przedszkole prywatne olsztyn stary