Nauczyciele

Ekologiczne przedszkole "Akademia Smyka"

przedszkole prywatne olsztyn stary

Pani Ula

Ukończyłam studia na kierunku pedagogika o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz wczesna edukacja z kształceniem integracyjnym. Praca z dziećmi jest dla mnie pewnym wyzwaniem, zawsze musimy być przygotowani na wszystko – dzieci bardzo lubią zaskakiwać. Nauczyciel to nie tylko zwykły zawód, a wielka odpowiedzialność i pasja. Pobyt w przedszkolu to codzienna wyprawa w nieznane. Jako nauczyciel pragnę być przewodnikiem tej podróży, a zarazem dobrym przyjacielem, który wskaże odpowiednią drogę. Obserwowanie tego, jak dzieci pokonują nowe trudności, jak się zmieniają i rozwijają utwierdza mnie w przekonaniu sensu mojej pracy. Ich energia i pomysłowość pobudzają nas do działania. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, radość i poczucie spełnienia zawodowego.

Pani Ilona

Hej, od prawie 10 lat pracuję z dziećmi. Lubię uczyć poprzez zabawę i ruch. Staram się by najnudniejszy temat przedstawić w atrakcyjny dla dzieci sposób. Prywatnie jestem zwolennikiem rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy. Mam na „pokładzie” dwóch synów, 15 latka i 2 latka. Uwielbiam zwierzęta, książki, kino i fajną muzykę.

Pani Ela

Mój staż pracy to 35 lat. Cały czas z dziećmi. Nigdy nie odczuwałam tak zwanego „wypalenia zawodowego”. Praca w przedszkolu daje mi wiele satysfakcji a kontakt z dziećmi jest dla mnie bardzo ważny. O dobrych kilku lat interesuję się zdrowym stylem życia. Dlatego staram się swoje idee przekazywać dzieciom poprzez wprowadzanie tematyki ekologicznej w program nauczania naszych przedszkolaków. Moim mottem w pracy są słowa Antoine de Saint-Exupéry: Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci.

przedszkole bartąg bartążek owczarnia
przedszkole prywatne olsztyn stary

ADRES

ul. Janowicza 8A, 10-692 Olsztyn

TELEFON

DYREKCJA +48 513 734 948
PLACÓWKA +48 730 519 468

E-MAIL

akademia_smyka@onet.eu

GODZINY PRACY

06:30 - 17:30

przedszkole prywatne olsztyn stary